FuckUp Night Hradec Králové Vol. V

Akce již proběhla
9.10.2019 19:00 Bio Central fuckup

Pátá hradecká FuckUp Night je tady!

9. října od 19:00 v Bio Central o svých selháních promluví David Miklas (vývojář leteckého simulátoru a luxusního elektrického člunu), Miky Škoda (zakladatel X-Challenge a LeapMakers), Eva Urbanová (ceskebedynky.cz) a Sabina Kvak (svatební servis sabinakvak.cz).

LÍSTKY KUPUJTE ZDE.

Sabina Kvak

Seznamte se se Sabinou Kvak. Koordinátorkou a organizátorkou společenských akcí všeho druhu, svateb především. Ale taky manželkou, dcerou vojáka, která má při práci ráda věci pěkně “v lati”. Po letech strávených v korporátu řekla dost a postavila se na vlastní nohy. Jen jí před očima nemávejte organzou, v jejím případě funguje jako rudý hadr na býka!

Eva Urbanová

Podnikání není procházka růžovým sadem. Své o tom ví i Eva. Co potkalo podnikavou maminku z Pardubic za dlouhých 5 let? Jak pokračovala po nečekané ničivé kalamitě, když ji vyplavily fekalie? Proč se nyní vydala s bedýnkami až do daleké Číny? Nepřednáší často, ale my jsme ji přemluvili…😉

David Miklas

David Miklas začal podnikat v roce 2011. Věnoval se IT a později založil 3D tiskový startup be3D, který na konci roku 2016 prodal nadnárodní společnosti. Nyní vlastní letecký simulátor pro veřejnost i výcvik pilotů L410Simulator.cz a snaží se rozjet malou loděnici na výrobu elektrických sportovních člunů KeelCraft.

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 130 metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších fuckupech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.