FuckUp Night Hradec Králové Vol. IV

Akce již proběhla
20.3.2019 19:00 UHK

Čtvrtá hradecká FuckUp Night!

Někdy nám jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.
20 . března na Univerzitě Hradec Králové o svých selháních promluví Jakub Misík – usměvavý nebojácný fotograf a zakladatel CVAK MAT a CVAK BUS, Marek Liška – autor projektu ProSpolužáky.cz, Josef Ptáček – mistr světa v grapplingu a Vít Jedlička – prezident státu Liberland.

VSTUPENKY KUPUJTE ZDE.

FuckUp Night Hradec Králové Vol. IV

 

Marek Liška je autorem projektu ProSpolužáky.cz, se kterým se rozhodl vysvětlit jednoduše studentům složité předměty, jako jsou matematika či chemie. Ve svých 17 letech proto napsal svou první učebnici matematiky, ve které studentům tyká a všechny příklady jsou pro studenty vyřešené krok za krokem. Dnes je Markovi 24 let a podle jeho učebnic se učí na více než 138 středních školách v ČR. Na začátku však jeho myšlence nikdo nevěřil, protože měnit české školství je jako tlouct do kamene – jde to ztěžka.

Josef Ptáček se od 8 let věnuje bojovým sportům. V aktuální době nejvíce Grapplingu. V této disciplíně se mu povedlo získat titul mistra světa, 5x titul vicemistra světa, 3x třetí místo na MS. Během své sportovní kariéry si vyzkoušel 11 bojových sportů. Patří mezi ně například SUMO či SAMBO. Ve svém volném čase se věnuje předávání zkušeností veřejnosti. Vlastní trenérskou licenci a vede tréninky pro děti i dospělé.

Jakub Jimbou Misík je profesionální fotograf z Hradce Králové, který se věnuje převážně svatební, reportážní a komerční fotografii. Je autorem brandu CVAKMAT, se kterým vyhrál v roce 2015 podnikatelskou soutěž Rozjezdy v Hradci Králové. Jedná se o mobilní zábavní fotobudku, která baví lidi napříč všemi věkovými kategoriemi. Jeho specialitou je novinka CVAKBUS, první a jediná fotobudka vyrobená na základě vozu Škoda 1203. Na FuckUp Night se zaměří na své nezdary se CVAKMATem.