Brain&Breakfast: Tady roste radost

Akce již proběhla
12.4.2019 08:30 TC HK brain

PÁTEČNÍ SNÍDANĚ SE KONÁ V TC HK.

 

Na dubnové snídani bude Josef Dvořáček ve své přednášce sdílet příběh a filozofii podnikání SONNENTORU s důrazem na respekt k tradici, přírodě, čisté půdě a ruční práci.

B&B s názvem Firemní příběh s mottem: Tady roste radost se bude pro maximální autenticitu vysílat přímo ze sídla SONNENTORU v Čejkovicích.

SONNENTOR od svého založení patří k průkopníkům ekologického zemědělství. Lokální spolupráce i férové dodavatelské vztahy s pěstiteli a sedláky se odráží na dobrém vnímání značky. Firma se rok od roku rozrůstá, v současnosti v Čejkovicích na jižní Moravě zaměstnává 150 spolupracovníků, přesto si stále snaží zachovat svůj původní rodinný charakter. SONNENTOR se neuzavírá do sebe, sdílí své zkušenosti a pořádá workshopy pro firmy i laickou veřejnost. V roce 2012 otevřel ve svém areálu turistický koncept Bylinkový ráj SONNENTOR, který navštíví ročně přes 45 000 návštěvníků. Příběh SONNENTORu je svědectvím o tom, že podnikání s ohledem k lidem i k přírodě, vzájemná úcta k sobě navzájem, ale také třeba ke svým dodavatelům se dlouhodobě vyplácí.

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI