Brain&Breakfast – První pomoc aneb BOZP život nezachrání

Akce již proběhla
22.8.2023 8:30 - 10:00

 

 

Co myslíte, je lepší si krizovou situaci nacvičit v klidu a bezpečném prostředí nebo ji rovnou zažít bez přípravy? Taky jste už stokrát viděli e-learningovou instruktáž? Nebo už u vás v organizaci byl někdo, kdo Vám o první pomoci povídal? A měl/a s sebou dokonce i gumovou Andulu?

Je to pro Vás i tak otrava, kterou každý rok absolvujete jen pro podpis a splnění BOZP, ale na skutečnou krizi Vás nepřipraví? Jde to dělat i jinak. Co si třeba prostřednictvím principů zážitkové pedagogiky odnést maximum informací? Co kdybychom lidi v našich organizacích připravili poskytnout první pomoc tak, aby to v krizové situaci skutečně zvládli?
O první pomoci bude povídat Ondřej Koudela, zakladatel PrPom a možná nezůstane jen u povídání.

Kdo je Ondřej Koudela

Ondřej Koudela vystudoval záchranářství a sociologii. Zároveň se stal lektorem zážitkové pedagogiky a v této oblasti se rozvíjel v několika různých firmách. V letech 2009 až 2013 pracoval na pozici resuscitační sestry na Klinice anesteziologie a resuscitace ve FN Motol. Pracoval také jako plavčík, lektor podnikatelských dovedností, barman nebo taxikář. Od roku 2013 se rozvíjí také pomocí mírumilovného bojového umění aikidó. Své dva koníčky — zdravovědu a zážitkovou pedagogiku — spojil dohromady v roce 2012 a založil PrPom.
Od roku 2020 je členem Aktivních záloh Armády ČR.V čele PrPom se věnuje výuce první pomoci zážitkem, rozvíjí tým více než 40 mladých lektorů a snaží se kultivovat výuku první pomoci v ČR. PrPom má na svědomí také řadu osvětových projektů, mezi jinými např. Mýty o první pomoci, Chytrou autolékárničku, NEBOJ se pomoci!, výzkum kvality výuky první pomoci v autoškolách či první český podcast o první pomoci s názvem “Zapadlej jazyk”.

Akce je zdarma, inspirativní snídaně se opět přesouvá do prostor TECHNOLOGICKÉHO CENTRA Hradec Králové – Piletická 486/19 – letiště, 503 41, od 8:30 do 10:00 hod.

Registrujte se pomocí formuláře níže.

Těšíme se na vás!

PDF B&B pozvánka 22.8._Ondřej Koudela

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI