Brain&Breakfast: Druhý život začíná po padesátce

Akce již proběhla
21.10.2021 08:30 - 10:00 TC HK brain

Jitka Dvořáková se dotkne mnoha oblastí. Dozvíme se například, jak pozdě může ještě začít druhá kariéra, co ji donutilo odejít z firmy, jaké byly významné momenty, které ovlivnily její život i kariéru. Dotkneme se také nového a rychlého světa, do kterého se Jitka dostala, co jí v tomto světě funguje z hlediska leadershipu, řízení a budování firemní kultury a také, jaké je to být dvojkou na trhu. Podíváme se také na její plány a vize.   

Už v roce 1990 zahájila desetileté působení v roli generální manažerky pro ČR a Slovensko pro japonskou společnost vyrábějící produkty značky Panasonic. Později přešla do Philipsu, kde se stala první ženou v historii firmy, která zastávala funkci v Evropském vedení, když se stala generální manažerkou pro oblast střední a východní Evropy.
Od roku 2000 je její jméno spojeno s e-commerce, konkrétně s Mall a CZC.cz , posledních 5 let spojených v Mall Group. Působila v obou společnostech současně, jako CEO CZC a zároveň 2 roky vedla obchodní aktivity ve Slovinsku a v Chorvatsku z pozice regionální ředitelky. 

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI