B2B setkání – Noc vědců

Akce již proběhla
5.10.2018 17:20 UHK IoT

V rámci akce Noc vědců 2018 si Vás dovolujeme pozvat na B2B setkání, na kterém můžete probrat svůj plánovaný nebo probíhající projekt pro Internet věcí. Zváni jste zejména tehdy, pokud řešíte bezdrátovou konektivitu svých zařízení, záleží vám na spotřebě, spolehlivosti a bezpečnosti přenosu. Svůj projekt můžete konzultovat i z pohledu businessu a dalšího potenciálu rozvoje.

Kdy: 5. 10. 2018 17:20–18:20

Kde: místnost S, Přírodovědecká fakulta UHK (Hradecká 1285, Hradec Králové)

Konzultanti:

Ing. Martin Špiller, aplikační inženýr, IQRF Tech s.r.o.

Martin se specializuje na konzultace a technickou pomoc při realizaci IoT projektů s technologií IQRF. Zvažujete-li, jakou bezdrátovou technologii pro svůj IoT projekt využít, neváhejte využít bezplatné konzultace, na které zjistíte, zda je IQRF® pro váš projekt adekvátní.

Ing. Richard Cimler, Ph.D.

Richard Cimler působí na Přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové jako vedoucí výzkumného týmu, který se zabývá vývojem komplexních systémů kombinujících tvorbu vlastních hardwarových řešení s „chytrými“ algoritmy pro zpracování dat. Tým úspěšně spolupracuje s několika firmami na různých aplikovaných projektech zejména z oblasti senzoriky, IoT řešení a nositelných zařízení pro monitoring vitálních funkcí osob či zvířat. Další směr výzkumu se zaměřuje na tvorbu systémů pro podporu starších či nemocných osob. V neposlední řadě se tým zabývá vytvářením rozsáhlých počítačových simulací jako je například predikce vývoje počtu pacientů s Alzheimerovou chorobou v budoucích letech.

Mgr. Jiří Štěpán, startup manager, TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové.

Ve světě startupů a podnikání se s lehkostí jemu vlastní pohybuje už 10 let. Začínajícím společnostem pomáhá zorientovat se v podnikatelském prostředí a najít tu správnou cestu. Poradí s business plánem a propojí s kontakty, které ulehčí start podnikání. Jeho rukama prošly společnosti jako Nadkov, Pandemic, PROGRAMM s.r.o., Talkiebear, Czech Design Map nebo projekt Ola.

Pokud máte zájem o setkání, registrujte se prosím pomocí formuláře na stránce.

 

PŘIHLÁSIT SE NA AKCI