TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Sály TC HK

TC HK Vám nabízí reprezentativní prostory pro Vaše jednání, školení, semináře či konference. Klimatizované a technicky vybavené prostory se nachází v budově vědeckotechnického parku na letišti v Hradci Králové. 
 

Technické vybavení v konferenčních prostorách:

Dataprojektor, PC, promítací plátno, audio/videokonferenční zařízení, LCD televize, DVD přehrávač, pevný i přenosný mikrofon, interaktivní tabule (SMART BOARD), flipchart (za poplatek), stolek pro prezenci, řečnický pult, vysokorychlostní internet.                                     
                                                                                                            
Konferenční sál

Charakteristika sálů:

Celková kapacita konferenčních prostor je až 70 míst k sezení při divadelním uspořádání židlí. Sál je vybaven konferenčními židličkami s příručním stolkem na psaní či může být vybaven lavicovými stoly, které se dají variabilně sestavit podle Vašich specifických potřeb. Tento prostor se dá variabilně upravit do konferečního sálu pro 40 lidí a zasedací místnosti pro 10-12 lidí, pokud sháníte spíše menší prostory.
 
 

Nabízíme Vám tedy:

  • krátkodobý pronájem konferenčního sálu (70 míst),
  • krátkodobý pronájem konferenčního sálu (40 míst),
  • krátkodobý pronájem zasedací místnosti (10 míst)
 
 
 
Zasedací místnost
Pro menší akce je možné sál předělit akustickou příčkou na dvě části, čímž vznikne zasedací sál pro 10-12 lidí, který je rovněž plně audiovizuálně vybaven. Využíz můžete take flipchart nebo smart board.Pokud máte zájem o více informací nebo si prostor přímo rezervovat, kontaktujte nás zde. 

Ceník pronájmu:

 
Konferenční sál I (č.106)
Konferenční sál II (č.106)
Zasedací místnost (č.107)          
70 míst  
40 míst  
10 míst         
800,- Kč/hod
500,- Kč/hod
150,- Kč/hod         
 
 
 
Uvedené ceny jsou bez DPH a platné v pracovní době TC HK. Mimo pracovní dobu TC HK jsou ceny navýšeny o 100 %. Rezervace je zdarma. Pokud nebude rezervace zrušena alespoň 3 dny před zahájením akce, bude účtováno 50 % z ceny pronájmu.
Po předchozí dohodě jsme schopni zajistit také občerstvení formou cateringových služeb. V areálu letiště je možné bezplatně parkovat.

 

Rezervace:

Pro rezervaci požadovaných prostor kontaktujte recepci TC HK  (nebo na tel.: 495 077 111) s konkrétním požadavkem na rozmístění, případnými požadavky na AV techniku, instalaci stolů a catering.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111