TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Pomoc startupům

Náš program je určen mladým firmám, které se nebojí na trh vstoupit s něčím novým. Podporujeme je v nelehkých začátcích a nabízíme jim rozvíjející a podpůrné aktivity.
 
K tomu, abyste mohli využít výhod start-upu vám stačí zajímavý podnikatelský záměr (u Akcelerátoru se zohledňuje i stáří a obrat firem). Společně si projedeme váš business plán a probereme možnosti spolupráce.
 

V rámci start-upu můžete počítat s:

  • Odborným poradenstvím
  • Nabídkou užitečných školení
  • Prostory za zvýhodněnou cenu
  • Kontakty na investory

V rámci start-upu můžete využít dvou podpůrných programů:

Podnikatelský inkubátor

Dlouhodobě zahřívá a opečovává firmy do 3 let věku. Na základě inovativního podnikatelského záměru vám poskytneme supervizi, odborné poradenství, pomoc s marketingem, kontakty na investory nebo výhodnější zázemí pro vaši firmu. Podívejte se, které úspěšné firmy prošli naším inkubačním programem.
 

Akcelerátor

Tento program je kratší, ale o to intenzivnější. S každou firmou se pracuje samostatně. Od nápadu se propracujeme až ucelenému konceptu firmy. Na konci akcelerace budete mít v ruce materiály, které vám pomůžou získat nové obchodní partnery. Pomůžeme vám sestavit projekt, se kterým budete moci hrdě předstoupit před investory. Jasně v něm uvidí, kdo je vaše cílovka, co budete dělat i reálné odhady na investice a jejich návratnost.

 

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na jiri.stepan@tchk.cz nebo 495 077 124.

 

 

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111