TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

WUG Brno: Pozvánka na konferenci SQL Server Bootcamp 2017

WUG Brno: Pozvánka na konferenci SQL Server Bootcamp 2017
Název akce: WUG Brno: Pozvánka na konferenci SQL Server Bootcamp 2017
Pořadatel: WUG Brno
Termín akce: 15. 8. 2017 až 16. 8. 2017
U pořadatele, Externí akce, Ostatní akce, NewsletterRádi bychom Vás pozvali na konferenci SQL Server Bootcamp 2017, kterou pro vás pořádá WUG Brno. Jedná se o dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci zaměřenou na databázové vývojáře, administrátoryBI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte s best-practices z různých oblastí SQL Serveru, ale i s připravovanými novinkami v SQL Serveru 2017.

Konference se koná v úterý 15. 8. 2016 a ve středu 16. 8. 2016 v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v Brně, kde pro vás bude připraveno celkem 20 přednášek, které budou probíhat ve 2 souběžných tracích po oba dny. Jste srdečně zváni, i pokud plánujete přijít pouze na část dne či dokonce jednu pro vás zajímavou přednášku. I v tomto případě se prosím registrujte na stránce akce.

Využijte jedinečnou příležitost ovlivnit program konference tím, že navrhnete vlastní témata, která Vás zajímají a líbilo by se Vám, kdyby na ně byly uspořádány přednášky. Na začátku července Vámi navrhnutá témata zařadíme do hlasování o programu konference spolu s nabídkami témat od přednášejících.

Pokud Vás zajímá nový moderní obor Data Science, aplikace strojového učení při zpracování dat a Big Data, nepřehlédněte nově zveřejněné záznamy z Global Azure Bootcampu v naší knihovně záznamů, mezi které patří například přednášky "Úvod do Data Science" nebo "Aplikace, které se umí naučit pracovat s daty".

Těšíme se s Vámi na viděnou na SQL Server Bootcampu nebo některé z našich dalších akcí.

Windows User Group Brno

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111