TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Women Startup Competition Prague

Women Startup Competition Prague
Název akce: Women Startup Competition Prague
Termín akce: 8. 2. 2017
Více informací na: http://www.womenstartupcompetition.com/
Externí akce, Newsletter

Možnost přihlášení už jen do 1.2.!


Již 8. února 2017 proběhne v Praze úplně první národní kolo WOMEN STARTUP COMPETITION, unikátní startupové soutěže pro firmy, kde je alespoň jeden co-founder žena. Tato soutěž nabízí ženám na poli startupů jedinečnou příležitost pro setkání s dalšími podnikatelkami, k získání neocenitelných zkušenosti, šanci k nalezení investice a mediálního zviditelnění. 

Ambasadorkou pro Českou republiku je Pavlína Zychová z MyStay, která se účastnila nadnárodního kola v Budapešti v roce 2015. 

Pokud máte zájem přihlásit svůj startup, prosím ozvěte se nám na email pavlina@womenstartupcompetition.com a zaregistrujte svůj tým do 1.2. zde:https://www.f6s.com/wscsemifinalroadshow-prague. Nejprve je nutné si vytvořit profil a poté provést registraci na akci. 

Z přihlášek porota vybere 8 nejzajímavějších startupů, které se budou prezentovat formou 2 minutového pitche v angličtině na finálovém večeru, který proběhne 8.2. od 18:30 v STRV (Rohanské nábřeží 678/23, Praha 8).

Vítězka lokální soutěže v Praze bude pokračovat do mezinárodního kola v Londýně, kde se zúčastní 5-denního workshopu a bude se prezentovat na Final Demo Day 1. července 2017 před místními investory a novináři.
Více informací naleznete na oficiální stránce soutěže:
http://www.womenstartupcompetition.com/
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111