TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Lean Canvas- příprava podnikatelského záměru

Lean Canvas- příprava podnikatelského záměru
Název akce: Lean Canvas- příprava podnikatelského záměru
Termín akce: 19. 11. 2015
Začátek: 15.00
Akce TCHK, Newsletter, Exportovat na MSIC.czrádi bychom Vás pozvali na akci s názvem Lean Canvas- příprava podnikatelského záměru, která se koná dne 19. 11. 2015 od 15:00 v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec KrálovéTato akce se uskuteční v rámci naší malé business akademie.

 

Workshop má za cíl seznámit účastníky se základními postupy metodiky Lean Startup, která významným způsobem snižuje riziko neúspěchu projektů. Účastníci si během workshopu na vlastních projektech vyzkouší vyplnit Lean Canvas – zjednodušený business model na jedné A4, který odkryje jejich hlavní rizika a pomůže vymyslet experimenty, kterými budou rizika snižována či eliminována.

Zaměření workshopu:

  • §  Co se skrývá za pojmy Lean Startup, Innovation Accounting, a Customer Development?
  • §  Vysvětlení práce s nástrojem Lean Canvas a aplikace na vlastních projektech účastníků
  • §  Pohled na rizika a jak je pomocí cílených experimentů snižovat

 

Jan Veselý pomáhá lidem rozjíždět projekty pomocí Lean Startup principů, zejména se snaží tento způsob myšlení dostat do neziskového sektoru a přetvářet neziskového projekty na společensky prospěšné podnikání. Důležitým tématem jsou pro něj nové technologie a jejich využití pro lidi, kteří v životě neměli tolik štěstí. Je majitelem firmy Struct s.r.o., ředitelem občanských sdružení EduFórum a Lean Startup CZ. 

 

Chcete-li posunout svůj podnikatelský záměr o něco dále, přijďte, akce je zdarma. Během workshopu můžete rozpracovat konkrétní podnikatelský záměr a to buď sám nebo se svým týmem.  V případě zájmu se registrujte zde. Počet míst je omezen z důvody, aby byla zajištěna dostatečná interaktivita během workshopu.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111