TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Hradecký startovač

Hradecký startovač
Hradecký startovač
Název akce: Hradecký startovač
Termín akce: 19. 4. 2016
Začátek: 10.00
Akce TCHK, Newsletter, Coolworking, Exportovat na MSIC.cz

ZVEME VÁS NA 3. ROČNÍK AKCE PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE, PRO STUDENTY, PRO START-UPY, PRO MAMINKY NA MATEŘSKÉ A PRO VŠECHNY NADŠENCE, KTERÉ ZAJÍMAJÍ PODNIKATELSKÉ ZKUŠENOSTI OSTATNÍCH.


TCHK_MEPKIT_poster_final.indd

PODNIKEJTE V ZÁŽITCÍCH A POŽITCÍCH...

19. dubna 2016 pořádáme na Náplavce další ročník netradiční konference pro lidi, kteří začínají podnikat a každého kdo se nebojí realizovat se.

Letos se můžete těšit na hradecké Jordis a jejich sladký čokoládový příběh, „létající boty” FlyBoard nebo množství inspirace, která vám pomůže zorientovat se ve světě crowfundingu. Navážeme na minulé ročníky, kdy vám svůj příběh předala třeba Bára Rektorová se Sushiqueen, Eva Urbanová s Českými bedýnkami nebo Olda Neuberger, hovořící o vzestupech a pádech portálu Libimseti.cz.

Celá akce bude mít opět velmi neformální a přátelskou atmosféru. Každou přednášku doplní prostor na dotazy z publika a kdyby čas nestačil, stejně jako v letech minulých, i nyní budeme moci v rozhovorech pokračovat při kávě, ochutnávkách čokolády nebo u připraveného doprovodného programu. Hradecký startovač spojuje lidi, jejich zkušenosti a životní příběhy. A ten letošní se zaměří na zážitky.


3. ročníkem nás provede sympatický moderátor a hradečák - JAKUB KOTEK. PRO VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ A ZAREGISTROVANÉ JE VSTUP ZCELA ZDARMA.


Registrujte se zde

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111