TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Edge pro webové vývojáře

Edge pro webové vývojáře
Název akce: Edge pro webové vývojáře
Termín akce: 18. 11. 2015
Začátek: 17.00
Více informací na: http://www.geekcore.cz/events/5853
Externí akce, Newsletter

Zveme vás na akci "Edge pro webové vývojáře", která se koná dne 18. listopadu. 2015 od 17:00 hodin. Místo konání je Praha - Microsoft. Podrobnější informace o akci a registraci na ni najdete na následující adrese: http://www.geekcore.cz/events/5853 Popis akce: Microsoft Edge je nový webový prohlížeč, který se stal součástí Windows 10 a nahradil tak výchozí Internet Explorer. Na této přednášce si ukážeme, co vedlo Microsoft k vývoji nového prohlížeče, jaká je budoucnost Internet Exploreru, a co znamená uvedení Edge pro webové vývojáře. Ukážeme si, jak je na tom Edge s výkonem a podporou nových standardů a technologií. Ve druhé části přednášky si podrobněji ukážeme nové funkce z rodiny "HTML 5", kterých se dnes již není třeba bát a které můžeme začít používat bez obav, že přijdeme o významnou část uživatelů.


Zveme vás na akci "Edge pro webové vývojáře", která se koná dne 18. listopadu. 2015 od 17:00 hodin. Místo konání je Praha - Microsoft.

Podrobnější informace o akci a registraci na ni najdete na následující adrese:
http://www.geekcore.cz/events/5853

Popis akce:
Microsoft Edge je nový webový prohlížeč, který se stal součástí Windows 10 a nahradil tak výchozí Internet Explorer.
Na této přednášce si ukážeme, co vedlo Microsoft k vývoji nového prohlížeče, jaká je budoucnost Internet Exploreru, a co znamená uvedení Edge pro webové vývojáře. Ukážeme si, jak je na tom Edge s výkonem a podporou nových standardů a technologií.
Ve druhé části přednášky si podrobněji ukážeme nové funkce z rodiny "HTML 5", kterých se dnes již není třeba bát a které můžeme začít používat bez obav, že přijdeme o významnou část uživatelů.

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111