Technologické centrum Hradec Králové

Soutěž "Nápad mě napad"

 
 
Tisk
 
 
 
 
Soutěž přinesla vysokoškolským studentům ucelenou vzdělávací aktivitu, pro rozvíjení a podporu inovačního potenciálu s cílem jejich vyšší uplatnitelnosti v aplikační sféře. Soutěž byla organizována v rámci regionů celé ČR a vítězové regionálních kol byli doporučeni a nominovaní do celostátního kola této soutěže.
V průběhu přípravy a zpracování až do okamžiku podání podnikatelského záměru do soutěže, měl každý z potenciálních účastníků možnost vyžádání si konzultace či služby experta pro konkrétní oblast zpracovávanou v podnikatelském záměru připravovaném k podání do soutěže. Motivačním faktorem se pro studenty mohla stát zejména perspektiva realizace předložených podnikatelských návrhů, hmotné ocenění pro vítěze (voucher 10 000,- Kč na nákup elektroniky), nominace do celostátního kola soutěže. Studenti během celé doby trvání soutěže mohli využít sdílenou kancelář v TC HK.
Finále a tedy i vyhlášení vítěze soutěže „Nápad mě napad“ se uskutečnilo 25. 10. 2012 v prostorách TC HK, kde byli přítomni všechny vybrané projekty (Online jazyky s. r. o., Designeros, VH Software, Soft Gate, PANDEMIC, DB Sys s.r.o.). Nejlepší podnikatelské záměry byly prezentovány před pětičlennou hodnotící komisí, ve které zasedli: Ing. Martin Dittrich, Michal Zálešák, Ing. Jan Bartoš, Mgr. Antonín Hamřík a Ing. Karel Páral Tato komise vybrala vítěze, který bude mít možnost účastnit se celostátního kola soutěže.
Po důkladném vyhodnocení všech předložených podnikatelským návrhů  vybrala odborná komise projekt Designeros (Marek Svoboda, Ondřej Chudý, Nela Sotonová). Druhou příčku obsadil Václav Holler z VH Software a Jaromír Štejnar jako zástupce firmy PANDEMIC se stejným počtem bodů.. Vítězové soutěže obdrželi voucher v hodnotě 10 000,- Kč, který do soutěže věnovala společnost ZVU Kovárna a. s., a nominaci do celostátního kola soutěže. Ohodnocen byl i projekt VH Software a PANDEMIC.
 
 
 
 
logolink_bw
 
Zdarma Vás budeme informovat o akcích v TECHNOLOGICKÉM CENTRU.
Vložte svoji e-mailovou adresu
a žádná důležitá informace Vám již neunikne.
Partneři
Město Hradec Králové
Univerzita Hradec Králové
EPIS
Microsoft
HIT Klastr
Czech ICT Alliance
Český klub podnikatelů
SVTP
Komora
© 2011 | TC Hradec Králové, o.p.s. | Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové | +420 495 077 111 | info@tchk.cz


Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení