TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové
Zpět na přehled

Office je nyní skutečně pro každého

Microsoft oznámil nové Office aplikace pro uživatele zařízení iPhone a iPad. Současně představil preview verzi Office aplikací pro tablety Android a možnost využívat tato zařízení pro vytváření a úpravu obsahu Office aplikací bez potřeby předplatného. Uživatelé zařízení iPhone a tabletů se systémem Android tak mohou pracovat s Office aplikacemi v takovém rozsahu, jako doposud uživatelé iPadů. Mezi hlavní dnešní novinky patří:
  • Nové Office aplikace pro iPhone - aplikace WordExcel a PowerPoint optimalizované pro iPhone nyní nabízejí stejný uživatelský komfort jako na tabletech iPad.
  • Vylepšené aplikace Office pro iPad - zákazníci si nové aplikace Word, Excel a PowerPoint mohou stáhnout již dnes.
  • Preview verze aplikací Office pro tablety Android - přináší produktivitu v podobě aplikací Word, Excel a PowerPoint pro uživatele tabletů Android. Zájemci o tuto preview verzi Office pro tablety Android se od dnešního dne mohou registrovat zde. Běžnou dostupnost aplikace očekáváme začátkem roku 2015.
  • Více funkcí Office pro každého - počínaje dnešním dnem mohou uživatelé zařízení iPhone, iPad a Android vytvářet a editovat obsah dokumentů Office , a to bez potřeby předplatného. Uživatelé téměř všech mobilních zařízení a platforem tak nyní mohou s Office dělat mnohem více, než kdykoliv předtím.
  • Dostupnost - nové aplikace Office pro iPad a Office pro iPhone jsou k dispozici celkem v 29 jazycích ve 136 zemích. Aplikace běží na zařízeních iPad a iPhone s operačním systémem iOS 7.0 a vyšší. Registrace zájemců o preview verzi Office pro tablety Android je od dnešního dne zde
Více informací o dnešních novinkách najdete na oficiálním blogu Microsoftu.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111