TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové
Zpět na přehled

Inspirujte se příběhy T-Mobile Rozjezdů a přihlaste se do šestého ročníku projektu

Podnikáte nebo teprve přemýšlíte, že byste se na vlastní nohy postavili? Zkuste T-Mobile Rozjezdy, projekt na podporu začínajících podnikatelů. Registrovat projekty do soutěže lze do 6. března. Jako každý rok se může přihlásit kdokoli, kdo nepodniká déle než 12 měsíců, nebo kdo v nejbližší době plánuje s podnikáním začít. (Podrobnější pravidla najdete zde.)

 

Vítězů mají T-Mobile Rozjezdy za těch pět posledních let skoro tři stovky, jsou mezi nimi kavárny, výrobny oděvů, sociální služby, ale i dopravní, softwarové a stavební firmy. Díky T-Mobile Rozjezdům se na vlastní nohy postavili takoví úspěšní podnikatelé, jako jsou například Jaroslava Michalcová (cukrárna a kavárna Dortletka, Roudnice nad Labem, T-Mobile Rozjezdy 2014) nebo Lukáš Drlík (Levandulová biofarma a kavárna, Zábřeh, T-Mobile Rozjezdy 2015).  

 

Poroty složené z odborníků, úspěšných podnikatelů i investorů, jako například Margareta Křížová nebo Martin Korman, hodnotí nejen neotřelé nápady, ekonomický potenciál, ale i úspěšnou realizaci podnikatelského záměru.

 

Tři nejlepší v každém regionu, celkem tedy 42 začínajících podnikatelů, získají pomocnou ruku expertů na marketing, komunikaci i finance a samozřejmě také materiální a finanční podporu. Na regionální vítěze čekají ceny až za 100 tisíc, na toho absolutního pak 200 000 Kč v hotovosti, návrh regionální reklamní kampaně od profesionální agentury, finanční a personální poradenství a další ceny v celkové hodnotě ve výši zhruba 700 000 Kč. Celkem jsou pro vítěze připraveny ceny v celkové hodnotě 3 milionů korun.

 

Nejen pro soutěžící, ale všechny zájemce o podnikání, jsou určeny bezplatné regionální semináře. Na programu jsou přednášky o budování značky, finančním plánování nebo komunikaci na internetu a sociálních sítích. Data a programy jednotlivých seminářů najdete na stránkách projektu – www.rozjezdy.cz.fb_post_rozjezdy_psi (1)

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111