TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové
Zpět na přehled

Houstone máme startup

Lewis PR spustila v Česku, Polsku a Maďarsku

mezinárodní startupovou soutěž

 
Praha, 3. března 2015. Komunikační agentura Lewis PR dnes zahajuje mezinárodní soutěž pro mladé podnikatelské projekty za podpory inovačních center a inkubátorů. Finalistům věnuje balík doprovodných workshopů zaměřených na moderní komunikaci, rozvoj podnikání a marketing, výherce obdrží PR služby po dobu 6ti měsíců a mentoringový program na míru.
 
Soutěž je určena pro startupy ze všech odvětví, podmínkou je stáří projektu do tří let. Výherce bude moci díky podpoře Lewis PR oslovit širokou veřejnost nejen v České republice, ale také v Polsku a Maďarsku. 
 
„Jako komunikační agentura, která spolupracuje se zavedenými technologickými společnostmi i začínajícími firmami, jsme si velmi dobře vědomi toho, jak je na českém trhu těžké prosadit se,“ uvedla Eva Marzini, ředitelka pobočky Lewis PR v Praze.
 
Tři zahraniční pobočky komunikační agentury Lewis PR v Praze, Varšavě a Budapešti se letos poprvé spojily, aby věnovaly začínajícím podnikatelům možnost, jak se zviditelnit na třech východoevropských trzích.
 
„Jen zlomek nově vznikajících startupů vydrží déle než rok. Někdy i ty nejlepší projekty se nakonec nepodaří dotáhnout do konce kvůli tomu, že jejich autoři nemají dostatek možností se zviditelnit a prosadit se na trhu. Často veškeré síly musí soustředit na svůj produkt a už jim nezbývají zdroje ani čas na to, by mohly aktivně komunikovat se svým zákazníkem nebo získat pozornost investorů. Cesta je pak o to náročnější, když chce projekt mířit do zahraničí,“ doplnila Eva Marzini .
 
Soutěž "Houstone, máme startup!" startuje v Česku, Polsku a Maďarsku. Každá pobočka vybere svého vítěze, který obdrží odměnu v podobě profesionálních PR a marketingových služeb. Vítězný tým z České republiky získá komunikační balíček v hodnotě 12 000 eur od Lewis PR, který bude možné využívat po dobu 6 měsíců. Agentura poskytne mediální tréning a strategický workshop, vypracuje komunikační strategii, na základě které se bude Lewis půl roku starat o zviditelnění vítězného projektu, postará se o vztahy s médii, monitoring médii, komunikaci na sociálních sítích a monitoring mediálních událostí. Speciální cenu v podobě mentoringu poskytne poradenská společnost H1.  
 
Podmínkou účasti v soutěži je zaslání na adresu soutez@lewispr.com odkazu na video umístěného na Youtube, ve kterém uchazeči během 30 vteřin představí svůj projekt a obhájí, proč právě oni si zaslouží výhru. Přihlášky budou přijímány od 3. března do 14. dubna 2015. Podrobné informace lze nalézt na stránkách www.LewisPR.cz v sekci Aktuality .
 
Soutěž završí dvoudenní program. Dne 11. května se vybraná skupinka českých finalistů bude moci zdarma zúčastnit celodenního workshopu, jež poskytne specializovaná poradenská společnost H1. Finále vyvrcholí 12. května v prostorách pražského Impact HUB, kdy budou dopoledne pokračovat další workshopy, networkingová setkání a panelová diskuse hostů a čestných porotců.  Odpoledne finalisti slavnostně představí publiku své projekty a dočkají se vyhlášení vítězů. Jako čestní porotci se do soutěže zapojili zakladatel společnosti BONAMI Václav Štrupl, zástupci poradenské společnosti H1, Inovacentra ČVUT, Jihomoravského inovačního centra, Technologického centra Hradce Králové a Tyinternety.cz.
 
Soutěž můžete sledovat na facebooku: www.facebook.com/houstonwevegotastartup
 

O Lewis PR

 
Lewis PR je globální komunikační poradenská agentura se silnou novinářskou tradicí. Vedle tradičních médií a analýz se Lewis zaměřuje na social media, digitální marketing a kreativní služby. Pro své klienty realizuje integrované  komunikační programy na mezinárodní úrovni. Lewis pracuje s vedoucími a rostoucími brandy napříč různými sektory, ať už se jedná o automobilový průmysl, technologie, spotřební zboží, vládní organizace, zdravotnictví, pojišťovnictví, právo, neziskový sektor nebo telekomunikace. Po celém světě, v USA, regionu EMEA nebo Asie a Tichomoří,  má Lewis 28 poboček. Hlavní sídla se nachází v Londýně, Singapuru a San Franciscu.
 
Jsme první PR agentura, která do komunikačních služeb implementovala digitální techniky a sociální média. Vytvořili jsme první aplikaci augmented reality a první zpravodajskou aplikaci pro iPhone.
 
V Praze byla pobočka Lewis PR otevřena v roce 2008 a od té doby se těší stabilnímu růstu na českém trhu. Mezi naše silné stránky patří B2B komunikace a péče o značky ze segmentu technologií,, IT nebo finance. Mezi její klienty patří například Oracle, Veeam, Siemens PLM Software, International Diesel Services, Trend Micro nebo B2B divize Western Union International Bank, retailové bankovnictví Volksbank a Sberbank. 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail

Kde nás najdete

- pokud k nám jedete autem, zadejte do navigace:

LETIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

 adresa    TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p.s.
Piletická 486/19 - letiště, 503 41 Hradec Králové
email    info@tchk.cz
telefon   +420 495 077 111